Captain Slice

Absolútne Megahviezdy v Zálesí!

Formácia Captain Slice vystúpi na Záleskej divadelnej púti v plnej zostave! Tvoria ju Megahviezdy Amor Slice, Dean Slice, Eros Slice, David Bowi, Robin Gib, Brian Ryan, Hugo Drappenmadchenfeller, Fritz Brinbrauberger a Hosťujúce celebrity.

Píše sa rok 1968 a pri jednom z bombových útokov na Saigon zomiera kapitán námornej pechoty USA Haarmon Slice. Pod ťarchou tejto udalosti sa stretávajú jeho bratia (dovtedy členovia pouličných gangov v LA) a zakladajú dnes už legendárnu skupinu Captain Slice. Motívom väščiny piesní je nenávisť k vojne, láska a mier. Už debutujúci album „Fucking World“ položil na lopatky kritiku v USA. Títo notorickí vymetači „Woodstockov“ nahrali 17 albumov, ktorých sa len v USA predalo nespočetné množstvo. Komerčne najúspešnejší album „Where is the Napalm“ zamiešal karty aj na európskych rebríčkoch. Hity ako „Michael and the Slipper Tree“ alebo „To the Church“ niekoľko mesiacov okupovali najvyššie priečky vo Veľkej Británii, Francúzsku, Belgicku…

Napriek tomu, že členovia kapely žijú v nekonečnom blahobyte na svojich ostrovoch v Karibiku, stále si zachovali svoju tvár. Nezabúdajú na charitu a navštevujú mnohé benefičné podujatia. Ich motto „dáš pokoj – máš pokoj“ sa stalo heslom nejednej generácie mladých rockerov.