CLAP CLAP CIRCO

Tentoraz v Zálesí uvidíme naozaj atraktívny kus z opačného konca zemegule. Clap Clap Circo je cirkusovo-divadelná spoločnosť, ktorú tvoria Irene Carrier (Uruguaj) a Joaquín Caride (Argentína).

 

Gulp je druhá show Clap Clap Circo. Za necelé dva roky svoju novú show predviedli na takmer 60 festivaloch po celom svete!

Celá bláznivá šou sa točí okolo magického elixíru. Na začiatku účinku tohto elixíru sa zdá, že nefunguje, ale akonáhle postavy začnú piť bez zábran, elixír začína účinkovať.

Predstavenie fúzuje tradičné a nové prvky (pomocou akrobatických prvkov a pomôcok, ako je bič, oheň, úniková a falošná mágia), smerom k demonštrácii neuveriteľných zručností v štýle tradičného cirkusu.

Veľmi všestranná show s medzinárodným jazykom, ktorý ju robí veľmi univerzálnou. Vhodné pre všetky vekové kategórie.

Prebudí mŕtvych, vytiahne Vás z depresie.

Irene Carrier

Táto zmyselná a zábavná diva exceluje s hula hop ako futbalový kanonier s loptou. Señorita Nina nielenže si Vás podmaní svojimi vysokými technickými výkonmi (ťažké nájsť konkurenciu v pouličnej show na medzinárodnej úrovni), ale aj svojou obrovskou charizmou a – je svetlom na javisku.

Joaquine Caride

 

Nie je to len jeden meter a deväťdesiat päť centimetrov energie, nie je len veľkolepou tvárou s neuveriteľnou gestikuláciou, nie je len šialeným pohybom bedier, je schopný dostať všetkých divákov do varu v prvých piatich minútach improvizácie , a aj keď tomu nikto neverí (dokonca ani on), je to vynikajúci žonglér!