Teatro Tatro Štúdio

Teatro Tatro  vždy hľadalo slobodu v tvorbe, či už v tradičných priestoroch alebo pri posúvaní hraníc divadla na ulicu. Cez projekty v maringotkách sa postupne dostalo k etape vlastného cirkusového šapito, v ktorom sa dajú inscenovať aj dramaturgicky, výtvarne a herecky náročné kusy. Jeho posledným prírastkom je komorný priestor malého stanu, ktorý je schopný cestovať aj tam, kde divadlo bežne nebýva – na lúky, na opustené pozemky, do parkov, na námestia, ale aj na školské dvory.
Tento ,,štúdiový“ priestor bude občas Rozprávkovou búdou (inscenácie pre deti a ich rodičov), občas Bunkrom (inscenácie pre dospelých) a vždy miestom, kde sa stretnete s Teatrom Tatrom!

ČERVENÁ  ČIAPOČKA

Červená čiapočka je jednou z najznámejších svetových rozprávok a straší deti už viac ako dvesto rokov. Počas našho predstavenia sa diváci ocitnú v divokom svete rozprávok, v nudnom lese plnom nudných zvieratiek, ale aj vo svete kde áno nie je vždy áno a nie nemusí byť nie. A mucha nemusí byť mucha. Červená čiapočka je prvým titulom nového komorného priestoru – Teatro Tatro Štúdio.

FOTO_Collavino-0765 FOTO_Collavino-0783 FOTO_Collavino-0800 FOTO_Collavino-0910 FOTO_Collavino-0949 FOTO_Collavino-0984 FOTO_Collavino-1006 FOTO_Collavino-1027